Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

34

ମେଷ: ସୃଜନଶୀଳ ଭାବନାରେ ମଜି ରହିବେ। କୌଣସି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ପୁସ୍ତକ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

 

ବୃଷ: ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାରରେ ଶାଳୀନତା ରଖନ୍ତୁ। ଦିନସାରା କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଲାଗି ଭଲ ଦିନଟିଏ।

 

 

ମିଥୁନ: ଭାଗୀଦାରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାଠୁଁ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ। ବରିଷ୍ଠଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରି‌େବ ଏବଂ ଖୁସି ହେବେ। ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ-ସୁହାଗ ମିଳିବ।

 

କର୍କଟ: ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପ୍ରଶ˚ସା କରିବେ। ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ ଲାଗି ଦିନଟି ଶୁଭ। ମନୋରଂଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦେଖିବା ଲାଗି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଯାଇପାରନ୍ତି।

 

ସି˚ହ: ଓକିଲଙ୍କୁ ବଡ଼ ମକଦ୍ଦମାରେ ବିଜୟ ହାସଲ ହୋଇପାରେ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ। ପରିବାରରେ ଖୁସି। ଜମି କିଣିବା ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ।

 

କନ୍ୟା: ଦିନଟି ଖୁସିରେ କଟିବ। ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ। ଇ˚ଜିନିଅରଙ୍କୁ ଧନଲାଭ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି।

 

ତୁଳା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଓ ସଫଳ ହେବେ। ସଙ୍ଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ରୋଚକପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ।

 

ବିଛା: ଆତ୍ମ ଚିନ୍ତନରେ ସମୟ ବିତିବ। ଧର୍ମଗ୍ରନ୍ଥ ପଢ଼ିବାରେ ରୁଚି। ରାଜନୀତିରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ଲାଗି ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବେ।

 

ଧନୁ: କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶ˚ସା ଓ ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିବ।

 

ମକର: ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଆରାଧନା। ମନରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସ˚ଚାର ହେବ। ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଭାବ ବଢ଼ିବ।

 

କୁମ୍ଭ: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ବଢ଼ିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁରୁଣା ପ୍ରଦର୍ଶନରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

 

ମୀନ: କ୍ୟାରିଅରର ସୁଧାର ପାଇଁ ସୁଯୋଗ। ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଅଧୢାପକଙ୍କ ଲାଗି ଧନଲାଭର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More