Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

womens health
13

ମେଷ: ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ୍‌ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ନିଜ କଥାରେ ଅଟଳ ରହିଲେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ମାତିବେ।

ବୃଷ: ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇ ମନରେ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆସିବ। ମିତ୍ରଙ୍କ ସହାୟତାରେ କିଛି ଆଶା ପୂରଣ ହେବ। ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ।

ମିଥୁନ: ମନରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଶ୍ରଦ୍ଧା ବଢ଼ିବ। ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀଙ୍କ ସହିତ ସ˚ପର୍କ ମଜଭୁତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଅଶାନ୍ତିର ସମାଧାନ ବାହାରିପାରେ।

କର୍କଟ: ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତିକୁ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଇବେ। ନୂଆ ଉତ୍ସରୁ ଧନଲାଭ ହେବ। ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ସି˚ହ: ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଦଫାରଫା ହୋଇଯିବ। ସମାଜରେ ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଟକିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇବେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଜି ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ମିଳିବ।

କନ୍ୟା: କୌଣସି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଲାଗି ଭଲ ଦିନଟିଏ। ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ଓ ସମ୍ମାନର ପୂରା ମଜା ନିଅନ୍ତୁ। ଜୀବିକାରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବିବାହ ଲାଗି ସୁନ୍ଦର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ।

ବିଛା: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଉତ୍ତମ ରହିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ: ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଅନୁକୂଳ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳିତ ହୋଇ କାମ କରନ୍ତୁ, ଲାଭ ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଜୀବନଯାତ୍ରାରେ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ।

ମକର: କଳ୍ପନା ଦୁନିଆରେ ରହିବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ବାଣ୍ଟିବେ। ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟାବସାୟିକ ଯାତ୍ରା ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ଆପଣ ଊର୍ଜାବାନ ଓ ସକ୍ରିୟ ରହବେ। ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ଆପଣଙ୍କର କଥା ଓ କାମ କରିବାର କୌଶଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇବ।

ମୀନ: ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଦେଖି ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଖୁସି ହେବେ। ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More