Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

92

ମେଷ: ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା।

ବୃଷ: ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ। ଦୂର ଯାତ୍ରା ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ଭୂ-ସ˚ପତ୍ତି କିଣିବାର ଯୋଗ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ।

ମିଥୁନ: ଯୋଜନାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ। ପ୍ରେମ ସ˚ପର୍କ ନିବିଡ଼ ହେବ।

କର୍କଟ: ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ମିଳିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଉନ୍ନତି। ଘରେ କୌଣସି ସମାରୋହର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି।

ସି˚ହ: ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି। ଘରୋଇ ପରିବେଶ ଉତ୍ସବମୁଖର ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ।

କନ୍ୟା: ନିଜ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ ଏବ˚ ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରେ ଆଗକୁ ଚାଲନ୍ତୁ। ଆଇନ୍‌ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ।

ତୁଳା: ଅଫିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତାବେଳେ ସାବଧାନ ରହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦୂର ଯାତ୍ରା। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ବିଛା: ଚାକିରି ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ନୂଆ ଯୋଜନା ଶେଷ ଲାଗି ମନୋଯୋଗରେ କାମ କରିବେ। ପରିବାର ଲୋ‌େକ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରିବେ।

ଧନୁ: ମନରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଶ୍ରଦ୍ଧା। ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସଙ୍ଗରେ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ସଉଦା ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ରହିବ।

ମକର: କୌଣସି କାମରେ ପିତୃତୁଲ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ପୂରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ରାଜନୈତିକ ସଂପର୍କର ପରିଧି ବଢ଼ିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମିଳାମିଶା ବଢ଼ିବ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ସଉଦା କରିବାର ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗି ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତିବ।

ମୀନ: କ୍ୟାରିଅରରେ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ଅଫିସରେ କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ସରଳତା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More