Only for Entertainment

କ୍ରିକେଟ ପଡିଆରେ କମାଲ କରିବା ପରେ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଦଇ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର

latestly
9

ପୂର୍ବ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଇରଫାନ ପଠାନ ଏବଂ ହରଭଜନ ସିଂ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ନିଜର ଆକ୍ଟିଂ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଇରଫାନ ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିକ୍ରମ ଅଭିନିତ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ସେହିପରି ହରଭଜନ ସିଂ ଡିକ୍କିଲୁନା ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ।

ଇରଫାନ ପଠାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ନାମ ରହିଛି ‘ବିକ୍ରମ ୫୮’ । ସେ ସାଉଥର ଫେମସ ଅଭିନେତା ବିକ୍ରମଙ୍କ ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରିବେ । ଏହାର ସୂଚନା ଇରଫାନ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଇରଫାନ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ଅଜୟ ଜ୍ଞାନମୁଥୁ । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ସେହିପରି ହରଭଜନ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେ ଶନା ଦେବେ ସଂଥାନମ ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିକ ତ୍ୟାଗୀ । ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିବେ କେଜେଆର ଷ୍ଟୁଡିଓ ଏବଂ ସେଲ୍ଡର୍ସ ଫ୍ୟାକ୍ଟୋରୀ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଇରଫାନ ପଠାନ ଏବଂ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କର ଚେନ୍ନାଇ ସହିତ କନେକ୍ସନ ରହିଛି । ଦୁଇ କ୍ରିକେଟର ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ପାଇଁ ଖେଳିଛନ୍ତି । ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଏହି ଦୁଇ କ୍ରିକେଟର କ୍ରିକେଟ ପଡିଆରେ ଯେଉଁ କମାଲ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଆକ୍ଟିଂରେ କରିପାରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More