Only for Entertainment

ଫିଲ୍ମ ‘ମୁମ୍ବାଇ ସାଗା’ରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଜନ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ, ଦେଶୀ ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିଲେ ଜନ, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

latestly
13

ଫିଲ୍ମ ‘ମୁମ୍ବାଇ ସାଗା’ରୁ ଅଭିନେତା ଜନ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ଲୁକକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଂଜୟ ଗୁପ୍ତା ଏହି ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମରୁ ଜନଙ୍କ ଲୁକକୁ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଫିଲ୍ମର ଏହି ଫଟୋରେ ଜନ ଆବ୍ରାହମ ଖୁବ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ଜନ କୁର୍ତ୍ତା, ପାଇଜାମା ସହିତ ମୁଣ୍ଡରେ ତିଳକ ଏବଂ ବେକରେ ଚେନ ଲଗାଇ ଇଣ୍ଟେନ୍ସ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମର ଏହି ଲୁକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସଂଜୟ ଗୁପ୍ତା ଲେଖିଥିଲେ, ଫିଲ୍ମ ‘ମୁମ୍ବାଇ ସଗା’ରୁ ମୋ ମନପସନ୍ଦ ମୁହୂର୍ତ୍ତ । ଆଉ ହଁ ଜନ ଆବ୍ରାହମ ଏକ ନୂଆ ଲୁକରେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଫିଲ୍ମରେ ଜନ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସହିତ ଇମରାନ ହାସମୀ, କାଜୋଲ ଅଗ୍ରୱାଲ, ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ, ପ୍ରତୀକ ବବର, ସୁନିଲ ସେଟ୍ଟୀ, ଗୁଲସନ ଗ୍ରୋଭର, ପଙ୍କଜ ତ୍ରୀପାଠୀ ଓ ଶର୍ମନ ଯୋଶୀବଙ୍କ ପରି କଳାକାର ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ ଅଟେ । ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ଡ୍ରାମା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମକୁ ୮୦ ଏବଂ ୯୦ ଦଶକରେ ସେଟ କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମର ଘୋଷଣା ସହିତ ଏହାର ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟଙ୍କ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ଦେଖିବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହାକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୦ ଜୁନ ୧୯ରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More