Only for Entertainment

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ ବାହୁବଳୀ ପ୍ରଭାସ, ଫିଲ୍ମ ‘ଜାନ’ର ରିଲିଜ ପରେ ନେବେ ସାତ ଫେରା!

Super Stars Bio
34

ଫିଲ୍ମ ବାହୁବଳୀ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ନିଜର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଏବଂ ପର୍ସନାଲିଟି ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବାହୁବଳୀର ପ୍ରଥମ ପାର୍ଟ ପରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ୬୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିଥିଲା । ଫିଲ୍ମ ବାହୁବଳୀ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା ।

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ କେବଳ ଭାରତରେ ଭାରତ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା । ଏବେ ପ୍ରଭାସ ନିଜର ବିବାହକୁ ନେଇ ପୁଣିଥରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଅସଲରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଆଣ୍ଟି ବିବାହକୁ ନେଇ ନିଜ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିବାହରକୁ ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ‘ଜାନ’ର ରିଲିଜ ପରେ ସେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ ହେବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଆଣ୍ଟି କହିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିବାହକୁ ଅପେକ୍ଷାର ସହିତ ଚାହିଁ ବସିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ବିବାହ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଝିଅ ଖୋଜା ଚାଲିଛି ଯେ ଆମ ପରିବାର ସହିତ ମିଶି ପାରିବ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ପ୍ରଭାସଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ଦିନରୁ ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡା ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଖବରକୁ ଦୁହେଁ ଖଣ୍ଡନ କରି ଆସିଛନ୍ତି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More