Only for Entertainment

ରାଜ ପରିବାରର ହୋଇ ମଧ୍ୟ କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍? ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି କାରଣ

12

ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ପଟୌଦି ପରିବାରର ନବାବ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍ । ସେ କେବଳ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ନବାବ ହୋଇଥିବାରୁ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଯାଆନ୍ତି । କେବଳ ସୈଫ କାହିଁକି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ପରଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି କରୀନା କପୂର । ଆଉ ଏବେ ଛୋଟେ ନବାବ୍ । ଅର୍ଥାତ ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟ କୁନି ନବାବ ତୈମୁର ଅଲି ଖାନ୍ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୈମୁରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ । ସେ ଯାହା ହେଉ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାର ଉତ୍ସାହ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଘର ଭିତର ଓ ବାହାରର କିଛି ଫଟୋ ଦେଖାଇବୁ ଏବଂ ଜଣାଇବୁ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀତ ଏକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ।

କହିରଖୁଛୁ ନିକଟରେ ଦେଇଥିବା ଏକ ଇଂଟରଭ୍ୟୁରେ ସୈଫ କହିଛନ୍ତିଯେ ସେ ଫିଲ୍ମରୁ ରୋଜଗାର କରିଥିବା ଟଙ୍କାରେ ପଟୌଦି ପ୍ରାସାଦ ନିର୍ମାଣ କରିଛି । ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେହି ପ୍ରାସାଦକୁ ସେମାନେ ନିମ୍ରାନା ଚେନ ଅଫ ହୋଟେଲକୁ ଭଡ଼ାରେ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପ୍ରଚୁର ଟଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଲା ଏହି ପ୍ରାସାଦକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତେବେ ସୈଫ, କରୀନା ଏବଂ ତୈମୁର ଏଠାରେ ଛୁଟି ବିତାଇବାକୁ ଯାଆନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଘର ସହିତ ତାଙ୍କର ଖୁବ ସ୍ମୃତି ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ରହିଥିଲା । ଏହା ସହିତ ଇତିହାସ, ସଂସ୍କୃତି, ସିନ୍ଦର ଫଟୋଗ୍ରାଫ ଏବଂ କିଛି ଜମି ଥିବାରୁ ସେ ଏହାକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ବୋଲି ସୈଫ କହିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ କରୀନା କପୂରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ସେମାନେ ପଟୌଦି ପ୍ୟାଲେସରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More