Only for Entertainment

ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ମିଛ କୁହନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି

The Cheat Sheet
1,263

ମିଛ କହିବା ଆଜି କାଲି ଅତି ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଯାଇଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଭଲ କିମ୍ବା ଖରାପ କାମ ପାଇଁ ମିଛର ଆଶ୍ରୟ ନେଉଛନ୍ତି । ବିଶେଷ କରି ନିଜର ଫାଇଦା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ମିଛ କୁହନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଭଳି କିଛି ରାଶିର ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ମିଛ କୁହନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

 

ମିଥୁନ- ଏହି ରୋଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଅନୁଭବକୁ ଅନ୍ୟକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଏମାନେ ଯେକୌଣସି ମିଛ କହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଗୋଟିଏ କଥାରେ ତିଷ୍ଠି ରହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

 

ସିଂହ- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମିଛ କହିବା ପାଇଁ କିଛି ବି କରିପାରନ୍ତି । ଯେପରିକି ସଫଳ ଏବଂ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ହେବା ପାଇଁ ଏମାନେ କୌଣସି ମିଛର ମଧ୍ୟ ସାହାରା ନେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ପାଇଁ ଏମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ବହୁ ଦିନ ଧରି ରହିନଥାଏ ।

 

ମୀନ- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେହି ମାନଙ୍କୁ କେବଳ ମିଛ କୁହନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କର ମିଛକୁ କେହି ଧରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶେଷ ମିଛ କୁହନ୍ତି ନାହିଁ ।

 

ତୁଳା- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଜାଣି ଜାଣି ମିଛ କହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ । ଏମାନେ ଏତେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହିତ ମିଛ କୁହନ୍ତି,ଯାହା ଦ୍ୱାରା କେହି ଏମାନଙ୍କ ମିଛକୁ ଜାଣିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମାନେ ଯାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ କେବଳ ମିଛ କୁହନ୍ତି ।

 

କର୍କଟ- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ଥିତିକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ମିଛ କହିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ କେବଳ ସେହି ମାନଙ୍କୁ ମିଛ କୁହନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ କଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମାନଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡକୁ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ ମିଛ ଆସିଥାଏ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More