Only for Entertainment

ବଦଳିବ ନାହିଁ ‘ମିଶନ ମଙ୍ଗଳ’ର ରିଲିଜ ଡେଟ, ପ୍ରଭାସଙ୍କ ‘ସାହୋ’କୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

mumbai press
9

ବଲିଉଡ ଖିଲାଡୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ ମଙ୍ଗଳ’କୁ ନେଇ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଯେ, ମେକର୍ସ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ଡେଟ ବଦଳିବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନିଂ କରୁଛନ୍ତି । ଅସଲରେ ୧୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ଏକା ସହିତ ୩ଟି ବଡ ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ’, ‘ମିଶନ ମଙ୍ଗଳ’ ଏବଂ ‘ବାଟଲା ହାଉସ’ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେଥିପାଇଁ ମିଶନ ମଙ୍ଗଳର ମେକର୍ସ ଫିଲ୍ମକୁ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଫଳରେ ମିଶନ ମଙ୍ଗଳକୁ କାହା ସହିତ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଭଲ ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମକୁ ମିଳିବେ ।

କିନ୍ତୁ ଏବେ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ମିଶନ ମଙ୍ଗଳକୁ ମେକର୍ସ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଡେଟରେ ହିଁ ରିଲିଜ କରିବେ । ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ଡେଟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯିବ ନାହିଁ ।

ଜଣାଶୁଣା ଟ୍ରେଡ ଆନାଲିଷ୍ଟ ତରଣ ଆଦର୍ଶ ଟ୍ୱିଟ କରି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟ କରି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ଡେଟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇନାହିଁ । ଫିଲ୍ମ ୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୯ରେ ହିଁ ରିଲିଜ ହେବ । ଫିଲ୍ମରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ତାପସୀ ପନ୍ନୁ, ନିତ୍ୟା ମେନନ, କିର୍ତ୍ତି କୁଲ୍ହାରୀ ଏବଂ ଶରମନ ଯୋଶୀଙ୍କ ପରି କଳାକାର ନଜର ଆସିବେ ।

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ୧୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ରିଲିଜ ହେଉଥିବାରୁ ଟି-ସିରିଜ ବ୍ୟାନରରେ ନର୍ମିତ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଟଲା ହାଉସ’ର ରିଲିଜ ଡେଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକାରୀକ ଭାବେ କୁହାଯାଇନାହିଁ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More