Only for Entertainment

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ୧୦୦ କୋଟି ଆକ୍ସନ ଥିଲରରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି, ଜାଣନ୍ତୁ ନାମ

dbpost
12

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଆଗାମୀ ଆକ୍ସନ ଥିଲର ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏବେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ୟଶରାଜ ବ୍ୟାନରରେ ବଡ ସ୍ତରରେ ସୁଟ କରାଯାଉଛି । ମେକର୍ସ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ସେ ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମର ସ୍ତର ବଢାଇବା ପାଇଁ । ଖାସ ସେଥିପାଇଁ ଫିଲ୍ମକୁ ଦେଶର ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ଥାନରେ ସୁଟ କରାଯିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହିତ ବାଣୀ କପୁର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ।

୩ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ ୟଶରାଜ ବ୍ୟାନରର ଏହି ଆକ୍ସନ ଥ୍ରିଲର ଫିଲ୍ମରେ ଏବେ ଆଉ ଜଣେ କଳାକାରଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୋଇସାରିଛି । ତାଜା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଫିଲ୍ମର ଟିମ ସହିତ ଏବେ ଅନୁପ୍ରିୟା ଗୋୟନକା ଜଏନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଅନୁପ୍ରିୟା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପଦ୍ମାବତରେ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ପଦ୍ମାଦତ ସହିତ ଅନୁପ୍ରିୟା ଗୋୟନକା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

 

 

View this post on Instagram

 

Wearing @pinkporcupines Styled by the gorgeous @yasminqurash Jewellery @adawna.and.sonalsbijoux @amigos.rizwan #red #actorslife #fashion

A post shared by Anupria Goenka (@goenkaanupriya) on

ଅନୁପ୍ରିୟା ଗୋୟନକା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇ ମୁଁ ଖୁବ ଖୁସି ଅଛି । ଫିଲ୍ମରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ପରି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରି ଅନେକ କିଛି ଶିଖିବି । ୟଶରାଜ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଏହା ମୋର ଦ୍ୱିତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେରେ କାମ କରିଛି । ମୋତେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଚୟନ କରିଥିବାକୁ ମୁଁ ଆଦିତ୍ୟ ଚେପ୍ରାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି । ଏହା ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ମୋ ଚରିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More