Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

48

ମେଷ: ଆଧୢାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ମନ ଲାଗି ରହିବ। ଅଫିସ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ଓ କ୍ଳାନ୍ତି ଅନୁଭବ। ରାଜନୀତି କାମରେ ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ।

ବୃଷ: ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ।

ମିଥୁନ: ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ଓକିଲଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭପ୍ରଦ। ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମନାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ଲାଗି ଯୋଜନା।

କର୍କଟ: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଗତି। ପାଖଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ଭଲ ରହିବ।

ସି˚ହ: ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ବଢ଼ିବ। ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ରହିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ନତମସ୍ତକ ରହିବେ।

କନ୍ୟା: ପୂଜାପାଠରେ ସମୟ ବିତିବ। କିଛି ନୂଆ ବିଚାର କରିବେ। ଜରୁରୀ କାମ ଶେଷ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

ତୁଳା: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବେପାରରେ ଉନ୍ନତି। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମନ ମିଶିବ। ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ବିଚାର କରିବେ।

ବିଛା: ବେପାରରେ ସଫଳତା। ଅଫିସରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିପାରେ। କୗଣସି ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠାନକୁ ଯିବା ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ।

ଧନୁ: ବ୍ୟବସାୟରେ ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରହନ୍ତୁ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧୢାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ମକର: ନୂଆ କାମର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା।

କୁମ୍ଭ: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଓ ଚାକିରିରେ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ।

ମୀନ: ଉନ୍ନତି ଲାଗି ସୁଯୋଗ। ଅଫିସରେ ସ୍ଥଗିତ କାମ ସହଜରେ ପୂରା ହେବ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାମରେ ଦୂର ଯାତ୍ରା। ପାରିବାରକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More