Only for Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

62

ମେଷ: ଜରୁରୀ କାମରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ବଢ଼ାନ୍ତୁ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ନୂଆ ଯୋଜନା ସଂପର୍କରେ କଥା ହେବେ। ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଲାଗି ଭଲ ଦିନଟିଏ।

ବୃଷ: ମହତ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିବେ ଏବଂ ଜୀବନ‌େର ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେବ। ବେପାରରେ ବାକି ଟଙ୍କା ମିଳିପାରେ। ପରିବାର ସହ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ।

ମିଥୁନ: ଆପଣଙ୍କ କୌତୁକିଆ ସ୍ବଭାବ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ। କିଛି କାମ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଲାଗି ନୂଆ କୌଶଳ ଆପଣାଇବେ।

କର୍କଟ: ନିଜ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସଫଳ ହେବେ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂର ଯାତ୍ରା। ଯୁବକଙ୍କୁ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିବ।

ସି˚ହ: ସରକାରୀ କାମରେ କୌଣସି ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଭାଗୀଦାରି କାରବାରରେ ଲା ମିଳିବ। ଚାକିରି ସନ୍ଧାନରେ ଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ।

କନ୍ୟା: ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଜରୁରୀ କାମ ଶେଷ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ।

ତୁଳା: ତିକ୍ତ ଅନୁଭବରୁ ମିଠା ଫଳ ପାଇବେ। ଗୁରୁଜନଙ୍କ ପ୍ରତି ମନରେ ପ୍ରେମଭାବ ରହିବ। କାମରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ମିତ୍ରଙ୍କ ଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ମିଳିବ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ବିଛା: ଜୀବନରେ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ପରିଚାଳନା କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକମାନେ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବେ।

ଧନୁ: ଜରୁରୀ କାମରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। କୋର୍ଟ-କଚେରି ମାମଲାରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବଢ଼ିବ। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳି ନ ପାରେ।

ମକର: ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା। ସମାଧାନ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ।

କୁମ୍ଭ: କୌଣସି ବଡ଼ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ସମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି। ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁରନ୍ତ ଫଇସଲାର ଲାଭ ମିଳିବ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ।

ମୀନ: କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାରବାର ବଢ଼ିବ। ଅଫିସରେ ନୂଆ କାମର ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିପାରେ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More