Only for Entertainment

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଜନଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ବଟଲା ହାଉସ’ର ପୋଷ୍ଟର !

bollywoodlife
0 14

୨୦୧୯ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରତା ଦିବସରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କମାଲ କରିବ ଅଭିନେତା ଜନଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ବଟଲା ହାଉସ’ । ଏବେ ଏହାର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ୨୦୧୮ରେ ପରମାଣୁ ଏବଂ ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେରେ ଧମାଲ ମଚାଇବା ପରେ ଜନ ଏବେ ଅଂଟା ଭିଡିଛନ୍ତି ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ । ଏବେ ଜନଙ୍କ ଆଗାମୀ ମୁଭି’ର ଫାଷ୍ଟଲୁକ ଏବଂ ଏହାର ରିଲିଜ ଡେଟ ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଅଗଷ୍ଟ୧୫, ୨୦୧୯ରେ ଧମାଲ ମଚାଇବେ ଜନ, ମାତ୍ର ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆଲିୟା-ରଣବୀର କପୂର ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମେଡ ଇନ ଚାଇନା’କୁ ଟକ୍କର ଦେଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ।

ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୦୮ରେ ହୋଇଥିବା ବଟଲା ଏନକାଉଂଟର’ର ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ଦିଲ୍ଲୀ ସହ ଅନେକ ମହାନଗରରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ କିଛି ବିଶେଷ ସୂଚନା ପାଇ ବଟଲା ହାଉସ ଉପରେ ଏନକାଉଂଟର କରିଥିଲେ । ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଏନକାଉଂଟରକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା । ଏହି ଏନକାଉଂଟରରେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ଅନେକ କନଫ୍ୟୁଜନ ହୋଇଥିଲା । ଏହିଭଳି ରୋମାଚଂକର ସତ୍ୟ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ।

ଏହାର ସୂଚନା ଜନ ଅବ୍ରାହମ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଂଟରେ ଟ୍ୱିଟ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ୨୦୧୯ର ସ୍ୱାତନ୍ତ୍ରତା ଦିବସରେ ନିଜର ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ନେଇ ପରଦାକୁ ଫେରିବେ ଜନ୍ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଜନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ ମୌନୀ ରୟ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More