Only for Entertainment

ମଲାଇକା ଅରୋରା ନଥିଲେ ‘ଛୈୟାଁ ଛୈୟାଁ’ ଗୀତ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନାକରିବା ପରେ ମିଳିଥିଲା ଅଫର

18

ବଲିଉଡ ହଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଅରୋରା ଆଜି ୪୫ ବର୍ଷ ପାର କରି ସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫିଟନେସ ମାମଲାରେ ସେ ୧୮ ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏପରି କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ ଯେ, ବୟସ ମଲାଇକାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରିନି । ବଲିଉଡରେ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ସେ’ର ଗୀତ ‘ଛୈୟା ଛୈୟାଁ’ । ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲୁଥିବା ଟ୍ରେନରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହି ଗୀତ ପାଇଁ ମଲାଇକା ଅରୋରା ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ନଥିଲେ । ଏହାର ଖୁଲାସା ଖୋଦ ଫରାହ ଖାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଗୋଆରେ ଚାଲୁଥିବା ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରେ ପହଁଚିଥିବା ଫରାହ ଖାନ ଏହାର ଖୁଲାସା କରି କହିଛନ୍ତି ଛୈୟାଁ ଛୈୟାଁ ଗୀତ ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ରବୀନା ଟଣ୍ଡନ ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଆପ୍ରୋଚ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ରବୀନା ଏବଂ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ସହିତ ଏହା ଫାଇନାଲ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ଏହି ଅଫର ମଲାଇକା ଅରୋରାଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଫରାହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଏହି ଗୀତକୁ ଷ୍ଟେସନରେ ସୁଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲୁ ମାତ୍ର ଆମକୁ ପରମିଶନ ମିଳିଲା ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ଆମେ ଚାଲୁଥିବା ଟ୍ରେନ ଉପରେ ପୂରା ଗୀତ ସୁଟ କରିଥିଲୁ । ଏହାର ସୁଟ କରିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ଚାରିଦିନ ଲାଗିଗଲା । ରବୀନା ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ମନା କରିବା ପରେ ଏହି ଗୀତକୁ ମଲାଇକା ଅରୋରା ସୁଟ କରିଥିଲେ ।

ମଲାଇକା ଏବେ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସୁନାହାଁନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି । ମଲାଇକା ଏବେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More