Only for Entertainment

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ଗୀତରେ ନାଚିଲେ ଜାହ୍ନବୀ, ପ୍ରଥମଥର ଷ୍ଟେଜରେ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ !

15

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ମାତ୍ର ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ବିସ୍ତାର କରିପାରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଠାରୁ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କର ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି । ରେଡ କାର୍ପେଟରୁ ନେଇ କାଜୁଆଲ ଆଉଟିଂ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖିବା ଲାୟକ ହୋଇଥାଏ । ଫିଲ୍ମଫେୟାର ରେ ତାଙ୍କ ପରଫର୍ମାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

 

View this post on Instagram

 

My first Filmfare performance!!!! Can’t wait for you’ll to see it ❤️❤️ tune in!

A post shared by Janhvi Kapoor (@janhvikapoor) on

ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଆୱାର୍ଡରେ ୨୦ଅପ୍ରେଲରେ ଟିଭିରେ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହେବ । ଏହି ଇଭେଂଟରେ ଜାହ୍ନବୀ ପ୍ରଥମଥର କୌଣସି ଆୱାଡ ଫଙ୍କସନରେ ଡାନ୍ସ ପରଫର୍ମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପଦ୍ମାବତର ଘୁମର ଗୀତରେ ଡାନ୍ସ କରିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋ’ରେ ବାପା ବୋନି କପୂର, ଭାଇ ଅର୍ଜୁନ କପୂର ଏବଂ ଭଉଣୀ ଖୁସି କପୂର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ତେବେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଜାହ୍ନବୀ ଏବେ ଗୁଂଜନ ସକ୍ସେନାଙ୍କ ବାୟୋପିକ କାରଗିଲ ଗର୍ଲ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ସହ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀ ଏବଂ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଏହାବ୍ୟତୀତ ସେ କରଣ ଜୋହର ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏକ ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ତଖ୍ତରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More