Only for Entertainment

‘କଳଙ୍କ’ର ନୂଆ ଗୀତ ‘ତବାହ ହୋ ଗୟେ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଜଲୱା, କିନ୍ତୁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ ଗୀତ

DNA India
19

ଫିଲ୍ମମେକର କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘କଳଙ୍କ’ର ଚତୁର୍ଥ ଗୀତ ‘ତବାହ ହୋ ଗୟେ’ ନିକଟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମର ଏହି ଗୀତରେ ଧକ୍ ଧକ୍ ଗର୍ଲ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଯାଦୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯେବେ ଠାରୁ କଳଙ୍କର ଗୀତ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ସେବେଠୁ ଲୋକେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଗୀତକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ ।

ଗୀତକୁ ଜି ମ୍ୟୁଜିକର ଅଫିସିଆଲ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । ଏପରି କି ଗୀତ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଗୀତରେ ମାଧୁରୀ କେଶରୀ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଗୀତରେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଜଲୱା ପୁଣିଥରେ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଗୀତ-

ଗୀତଟି ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ମାଧୁରୀଙ୍କ ଗୀତକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ ଏକ୍ସାଇଟମେଣ୍ଟ ରହିଥିବା ବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୀକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି କିନ୍ତୁ ଗୀତର ମ୍ୟୁଜିକ ଏବଂ ଲିରିକ୍ସ ପସନ୍ଦ ଆସିନାହିଁ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ୩ଟି ଗୀତ ଏବଂ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିଷେକ ବର୍ମନ । ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ବରୁଣ ଧୱନ, ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ସଂଜୟ ଦତ୍ତ ଙ୍କ ପରି କଳାକାର ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମ ୧୭ ଏପ୍ରିଲରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More