Only for Entertainment

ମା’ ମଧୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସେଲିବ୍ରେଟ କଲେ ପାପାଙ୍କ ବାର୍ଥଡେ, ସାଥିରେ ନଜର ଆସିଲେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟେ ।

bollywood tadka
0 16

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଗୁରୁବାର ପିତା ଅଶୋକ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ମା’ ମଧୁ ଚୋପ୍ରଙ୍କ ସହିତ ସେଲିବ୍ରେଟ କରିଛନ୍ତି । ପିତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ସେଲିବ୍ରେଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମା’ ମଧୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ଡିନର ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବ୍ଲୁ ଡେନିମ ସହିତ ହ୍ୱାଇଟ ଟପ ଏବଂ ଟ୍ରାନ୍ସପରେଣ୍ଟ ଜ୍ୟାକେଟରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ମା’ ପିଙ୍କ କଲର ସାଢୀରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଜନ୍ମଦିନ ସେଲିବ୍ରେଟ କରିବାର କିଛି ଫଟୋକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋ ଗୁଡିକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

pc1

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ବାହାରିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ସହିତ ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ସାକ୍ଷାତର କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଜହ୍ନବୀଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ପରି ତାଙ୍କୁ ଭଲପାଉଥିବା ଏବଂ ସିଅଫ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

pc and janhvi

pc2

ପାପାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଙ୍କ ପାପାଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ସ୍ମୃତିକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

 

Dad. U r so missed. Happy birthday. Always and forever.

A post shared by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ଖୁବ ନିକଟତର ଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କ ପିତା ଜଣେ ଡକ୍ଟର ଥିଲେ ଏବଂ ୧୯୯୭ରେ ଲେଫ୍ଟିନେଲ କର୍ନଲ ଭାବେ ସେନାରୁ ଅବସର ନେଇଥିଲେ । ୧୦ ଜୁନ ୨୦୧୩ରେ କ୍ୟାନସରରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More