Only for Entertainment

ଫିଲ୍ମ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କଲେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ, ATS ଅଫିସର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

Bollyworm
6

ମସଲା ଏବଂ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଏକ୍ସପର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସିମ୍ବାର ଜାଦୁ ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ଓହ୍ଲାଇନଥିବା ବେଳେ ସେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ସିମ୍ବାରେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ଫିଲ୍ମର ଲିଡ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଝଲକ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲେ । ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ନାମ ରହିଛି ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ । ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ନାମ ରହିବ ବୀର ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ।

ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ ଆଣ୍ଟି ଟେରେରିଷ୍ଟ ସ୍କାର୍ଡ ମୂଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ନିକଟରେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ କ୍ରୁ ମେମ୍ବରଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏହାକ କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ‘ମିଶନ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ଗୋଆ ରୁଟରେ’ । ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ସିଡ୍ୟୁଲ ସେ ଗୋଆରେ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଆ ପହଁଚିବା ପରେ ରୋହିତ ନିଜ ଟିମ ସହିତ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

 

 

View this post on Instagram

 

Mission SOORYAVANSHI En route Goa

A post shared by Rohit Shetty (@itsrohitshetty) on

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହା ଦେଖିବା ଖୁବ ଏକ୍ସାଇଟେଡ ରହିବ । ରେହିସ ସେଟ୍ଟୀ ଫିଲ୍ମ ସିମ୍ବା ସହିତ ଦିଲବାଲେ, ସିଙ୍ଘମ, ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ଗୋଲମାଲ ସିରିଜ ଏବଂ ବୋଲ ବଚ୍ଚନ ପରି ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସବୁ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ କରିଛି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More