Only for Entertainment

ବିହାର ପରେ ଏବେ ଏହି ରାଜ୍ୟରେ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫ୍ରି ହେଲା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସୁପର ୩୦

hindirush
54

ପ୍ରଥମ ୱିକେଣ୍ଡରେ ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଜନେସ କରି ସାରିଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁପର ୩୦’ । ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମ ୧୧ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୧୮ କୋଟି ୧୯ ଲକ୍ଷ ରୋଜଗାର କରିଛି । ଏହିଭଳି ଫିଲ୍ମର ରୋଜଗାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଦିନକୁ ଦିନ ଜାରି ରହିଛି । ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଫିଲ୍ମ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ୧୦୦ କୋଟି ଛୁଇଁ ପାରୁଛି ନା ନାହିଁ ।

ପ୍ରଥମେ ଖବର ଥିଲାଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ବିହାର ସରକାର ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫ୍ରି କରି ଦେଇଥିଲେ । ବିହାର ପରେ ଏବେ ଆଉ ଏକ ରାଜ୍ୟରେ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫ୍ରି ହୋଇଛି ସୁପର ୩୦ । ଆଜ୍ଞା ହଁ ଖବର ମୂତାବକ ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର ସୁପର ୩୦’କୁ ରାଜସ୍ଥାନରେ କର ମୁକ୍ତ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ସରଳ ଭାଷାରେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ରାଜସ୍ଥାନର ଲୋକ ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଶସ୍ତାରେ ଫିଲ୍ମ ଘରେ ଦେଖି ପାରିବେ ।

ଫିଲ୍ମରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ମୃଣାଳ ଠାକୁର ଏବଂ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଏଭଳି ଏକ ଶିକ୍ଷକର ଯିଏ ଧନୀ ପିଲାଙ୍କୁ ପଢାଇବାର କାମ ଛାଡ଼ି ଗରୀବ ପିଲାମାନଙ୍କ ପଢାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଖୁବ ଦୁର୍ବଳ ଥାଏ । ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଆନନ୍ଦ କୁମାରଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More