Only for Entertainment

୨୪ଘଣ୍ଟା କରୋନା ଭାଇରସ ରୋଗୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ବେଳେ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ଡାକ୍ତର !

70

ମାରାତ୍ମକ କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ଏଯାବତ ୧୦୬ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଚୀନ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣକୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଉପରେ ବି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇ ଦେଇଛି।

ଚୀନର ଉହାନ୍‌ ସହରରେ ମାରାତ୍ମକ କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ସଂକ୍ରମଣ ଆମେରିକାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି। ଏଠାରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ସଂକ୍ରମଣ ହେବାର ୫ଟି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରମାନେ ୨୪ଘଣ୍ଟା ନଖାଇ, ନଶୋଇ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଏକ ଭାବବିହ୍ଵଳ ଭିିଡିଓ ଟୁଇଟରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଭୋଭୋ ହୋଇ ହସ୍‌ପିଟାଲ୍‌ରେ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ବୁଝାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଡାକ୍ତର ଜଣକ ଅଧିକ କ୍ଲାନ୍ତ ହେବା ସହିତ ନଶୋଇ ଭୋକ ଉପବାସରେ ୨୪ଘଣ୍ଟା ରୋଗୀଙ୍କ ସେବା କରି ଥକି ପଡ଼ିଥିବା କାରଣରୁ କାନ୍ଦୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଡାକ୍ତର କ୍ଲାନ୍ତ ହୋଇ କାନ୍ଦୁଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏଯାବତ ୩୨୫ହଜାର ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଲାଣି। ଚୀନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ଟୁଇଟରରେ ଏହାକୁ ଅପଲୋଡ କରାଯାଇଥିଲା।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More