Only for Entertainment

‘ଗେମ ଓଭର’ର ସେଟରେ ଗମ୍ଭୀର ଭାବେ ଆହତ ହେଲେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ, ଫଟୋ ସେୟାର କରି ପ୍ରକାଶ କଲେ ଦୁଃଖ

livehindustan
22

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଗେମ ଓଭର’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ଭିଡିଓ ଗେମ ପ୍ରେଗ୍ରାମର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବେ ତାପସୀ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ତାପସୀଙ୍କ ହାତରେ ଗମ୍ଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଗୋଡରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟର ଲାଗିଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଫଟୋ ସେୟାର କରି ତାପସୀ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ହଁ ହଁ ବରଫ ଆଛାଦିତ ପାହାଡରେ ସିଫନ ସାଢୀ ପିନ୍ଧୀ ୨୫ ଦିନ କାମ କରିବା ସତରେ ବଡ କଷ୍ଟକର । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏହାକୁ ଚୟନ କଲି ।’

ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ତାପସୀଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଖୁବ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ତାପସୀ ଶୀଘ୍ର ଠିକ ହେବା ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମ ‘ଗେମ ଓଭର’ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଫିଲ୍ମରେ ତାପସୀ ଲିଡ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମ ଭାରତରେ ହିନ୍ଦୀ, ତେଲଗୁ ଓ ତାମିଲ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ ହେବ । ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ତାପସୀ କହିଥିଲେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସେ ୨୫ ଦିନ ହ୍ୱିଲ ଚେୟାରରେ ବିତାଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଆଶ୍ୱିନ ସରବନନ । ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା । ଫିଲ୍ମ ୧୪ ଜୁନରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More