Only for Entertainment

‘ପଦ୍ମାବତ’, ‘କେଦାରନାଥ’ ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ମଧ୍ୟ ହେବ ବିରୋଧ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ

Firstpost Hindi
9

ସୋନମ କପୁର ଏବଂ ରାଜ କୁମାର ରାଓଙ୍କ ଯୋଡି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ରଖାଯାଇଛି ‘ଏକ ଲଡକୀ କୋ ଦେଖା ତୋ ଏସା ଲଗା’ । ଫିଲ୍ମରେ ସୋନମ କପୁର ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ଜୁହୀ ଚାୱଲା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମ ଟି ଆଗମୀ ବର୍ଷ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏକ ନୂଆ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଲଭ ଜିହାଦ ଉପରେ ଆଧାରିତ ତେଣୁ କିଛି ସଙ୍ଗଠନ ଏହାର ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ କୋଦାରନାଥ କୁ ମଧ୍ୟ ସମାନ କାରଣରୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମକୁ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ରିଲିଜ କରାଯିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦାବି ହୋଇିଥିଲା । ତେବେ ଫିଲ୍ମ ‘ଏକ ଲଡକୀ କୋ ଦେଖା ତୋ ଏସା ଲଗା’ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ୨-୩ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ରିଲିଜ ହେବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସୋନମ ପିତା ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରିବେ । ସେହିପରି ସୋନମ ଏବଂ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ଫ୍ରେସ ଯୋଜି ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଶଲୀ ଚୋପ୍ରା ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ ୧ ଫେବୃଆରୀରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟ ଲ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ‘ଏକ ଲଡକୀ କୋ ଦେଖା ତୋ ଏସା ଲଗା’ ୧୯୯୪ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘୧୯୪୨: ଏ ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ’ ର ଗୀତରୁ ନିଆଯାଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅନୀଲ କପୁର ଏବଂ ମନୀଷା କୋଇରାଲା ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

Comments
Loading...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More